D-Marin Turgutreis

D-Marin Turgutreis, 532 teknenin barınabildiği lüks bir marina olarak hizmet vermektedir. 24 saat su ve elektrik kaynağı, modern tuvalet ve duş olanakları ve kablosuz internet erişimi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bodrum'un büyüleyici turistik noktalarından sadece 20 km uzaklıkta bulunan D-Marine Turgutreis, görülmeye değer cazibe merkezlerine kolay erişim imkânı sunar. Marinaya en yakın havalimanı Milas-Bodrum Havalimanı'dır. Aynı zamanda Bodrum/Turgutreis'in Kos, Leros, Patmos gibi Yunan Adaları'na olan yakınlığı, Yunan kültürünü deneyimlemek ve keşfetmek için ideal bir destinasyon olmasını sağlar. D-Marine Turgutreis, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tam donanımlı olanaklar sunan her şey dahil hizmetleriyle sizleri ağırlamaktadır.

Asmira Marine Yat Kiralama Turgutreis
Asmira Marine Yat Kiralama Göcek

Göcek

Göcek, Fethiye bölgesindeki en lüks tatil beldelerinden biri olarak tanımlanmaktadır. Çeşitli tekne türlerine ev sahipliği yapan birkaç marinanın bulunduğu bir yerdir. Ayrıca, sadece 20 dakikalık bir sürüş mesafesinde bulunan Dalaman Havalimanı'na yakın konumuyla da avantaj sağlamaktadır. Son dönemde Göcek, kraliyet ailesi üyeleri ve küresel jet sosyete için popüler bir destinasyon olmuştur. Göcek'e gelen ziyaretçiler, her türlü tercihe hitap eden çeşitli butikler ve restoranların tadını çıkarabilirler.

Charter Hizmetlerimiz

Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. 

REZERVASYON