1. Mürettebatsız Kiralama

Tüm yelkenli tekneler mürettebatsız olarak sunulmaktadır. Misafirin geçerli bir yeterlilik belgesi bulunması durumunda Asmira Marine mürettebatsız yat kiralama hizmeti sunabilmektedir.

2. Kaptanlı Kiralama

Tüm yelkenli tekneler deneyimli ve uzun süredir Asmira Marine ile çalışan kaptanlar eşliğinde sunulmaktadır. Misafirlerin kendi başlarına yelken açmak istemeleri durumunda, Asmira Marine ekibi tarafından değerlendirilecek geçerli bri yeterlilik belgesi ve geçmiş deneyimlerini gösteren özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.

3. Mürettebatlı

Uygunluk durumunda tüm tekneler kaptan ve hostes veya misafirlerimize günlük menü hazırlayacak bir şef ile kiralanabilmektedir.

4. Yunanistan Rotaları

Türk koylarına ek olarak Asmira Marine filosu Yunan Adaları’na da seyahat edebilmektedir.

5. Erzak Siparişi

Asmira Marine, misafirlerin tatillerini daha konforlu hale getirmek için erzak temini hizmeti sunmaktadır.

6. Gennaker

Rüzgârlı tatillerin keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz için, Bavaria Cruiser 46 ve Bavaria Cruiser 46 Style teknelerine Gennaker eklenebilmektedir.

7. Rota

Türkiye’yi ilk defa ziyaret edecek misafirlerimiz için ülkemizde görülmesi gereken en güzel koylardan oluşan rota önerileri sunulabilmektedir.

8. Nausys ve MMK

Asira Marine Kiralama Hizmetleri, Nausys ve MMK gibi dünyanın en popüler uluslararası sistemlerinde bulunmaktadır.

Asmira Marine Hizmetlerimiz

Charter Hizmetlerimiz

Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. 

REZERVASYON