İzmir’in simgesi…

Birçok kültürü ahenk içinde barındıran İzmir gibi; gittiği yolculukların renklerini üzerinde uyum içinde taşıyan yalıçapkını…

Maceracı, kâşif, denizlerin hâkimi…

Dalgalara sözü geçen, rüzgarları dindirebilen Kral Balıkçı…

Nereye, ne kadar uzaklara giderse gitsin yine evine, Ege’ye dönen; denizcilerin yoldaşı…

Asmira Marine kurulduğu günden beri yalıçapkınını kendisine rehber almış; iyiyi ve doğruyu yapmak için gerekirse denize ve rüzgâra kafa tutacak kadar cesur olmuştur. Bulunduğu her yerden, atıldığı her maceradan bir şeyler kazanarak bugünkü çok renkli yapısına ulaşmış; gittiği her yere refah götürerek bulunduğu her yerde ve her sektörde gelişmeyi ve güçlendirmeyi amaçlamıştır. Tıpkı yalıçapkınının bulunduğu yerde denizin tertemiz ve berrak olması gibi, Asmira Marine’nin olduğu her yerde gelişmiş bir sektör, karşılıklı güvene dayanan ilişkiler ve birlikte öğrenip güçlenen paydaşlar olmuştur. Bundan sonra da Asmira gittiği her yere İzmir’den bir nefes götürmeye ve yalıçapkınının yolunda ilerlemeye devam edecektir.

Asmira Marine Hizmetlerimiz

Charter Hizmetlerimiz

Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. 

REZERVASYON