Asmira Marine için, tıpkı Asmira Group’un tüm iştiraklerinde olduğu gibi, sosyal sorumluluk bir değer yaratma sürecini ifade etmektedir. Değerlerimizin, amaçlarımızın ve prensiplerimizin ortak olduğu iç ve dış paydaşlarımızla birlikte; çok boyutlu bir bakış açısıyla, açık iletişim temelli diyaloglar kurmaktayız. Sosyal sorumluluğun karşılıklı güven ve koordine edilmiş çabanın sonucunda sürdürülebilir olduğunun bilinciyle; katılımcılık, çeşitlilik ve hoşgörü temellerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

İzmirli bir şirket olan Asmira Marine, özellikle Ege Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği iş birlikleri neticesinde; bölgemizi daha yaşanabilir bir ortam haline getirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda odaklandığımız ve öncelik verdiğimiz üç temel sosyal sorumluluk alanı bulunmaktadır: sağlık, eğitim ve kültür. Asmira Marine; KİTVAK, EÇEV ve Tiyatro Terminal ile yıllardır yürüttüğü ilişkiler neticesinde sinerji ve uyum yaratmaya devam etmektedir.

Charter Hizmetlerimiz

Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. 

REZERVASYON